Dr. Sevim Güler

Antalya'da hizmet veren kliniğinimizde; tüm deri hastalıklarının tanı ve tedavilerinin yanında, LAZER ve ESTETİK uygulamaları, DERMOKOZMETİK UYGULAMALARI deri tümörlerinin (iyi huylu), benlerin ve küçük kistlerin çıkarılması, deri ve deri altı dokudan biyopsi alınması (tanı amaçlı), mikroskobik mantar aranması, diyabetik ayak, bacak ülserleri, ayak yaraları, ayakların iyileşmeyen yaralarının tedavileri, koter uygulamaları, krioterapi uygulamaları yapılmaktadır.

BOTOX uygulamaları, kırışık tedavileri, terleme ve aşırı kıllanma tedavileri, PRP ve ROLLER tedavileri, akne skarları, ameliyat izleri, yara ve yanık izlerinin tedavileri, karın cildi çatlakları, diğer vücut bölgelerinin deri çatlakları (stria) tedavileri yapılmaktadır.

Kişilerin hastalıklarına uygun tedaviler, deri, saç ve saçlı deri, tırnak sorunlarına uygun çözümler üretilmekte ve tedavileri sağlanmaktadır.

Akupunktur Tedavileri (Migren, Şişmanlık, Alerji, Astım, Sigara Bırakma, Kabızlık, İktidarsızlık, Yüz Felci, Trigeminal Nevralji, Bel Ağrıları, Baş Dönmesi, Kulak Çınlaması, Boyun ve Diz Ağrıları, Kalça Ağrıları, Gece İşemesi), Bel Hastalıkları tedavileri yapılmaktadır.

Ozon tedavileri, Karboksiterapi Uygulamaları, Mezoterapi Uygulamaları yapılmaktadır.